POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego Monika Kawalec istnieje od 2006 r.

Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych uczelniach oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firmo różnych profilach działalności. Kładąc nacisk na profesjonalizm świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych klientów, dbamy o to aby pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie kadr i płac, księgowości, rachunkowości, finansów i doradztwa podatkowego zarówno dla przedsiębiorstw polskich jak i zagranicznych.

ACCF W LICZBACH

+

Zadowolonych klientów

+

Sporządzonych deklaracji

+

Lat na rynku

KLIENCI O NAS

 • Współpracę z Biurem rachunkowym Pani Moniki Kawalec rozpoczęliśmy ponad 6 lat temu. Biuro to jest prawdziwym partnerem dla naszej firmy, rozumiejącym nasze potrzeby oraz wspierającym nas w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych. Biuro rachunkowe stara się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pracownicy biura dysponują ogromnym, wieloletnim doświadczeniem, a biuro ciągle się rozwija poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby klientów. Posiada niezbędne kwalifikacje, oraz możliwości techniczne umożliwiające realizację zadań związanych z księgowością .Te cechy wyróżniają je na tle konkurencji. Po za tym Pani Monika to bezcenny fachowiec w swojej dziedzinie.

  Anna Wężyk FITNESSLAND
 • Współpraca z firmą: ACCF Monika Kawalec Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego została zapoczątkowana w 2008 w zakresie prowadzenia księgowości oraz kadr dla grupy firm Roch. Obsługa biura prowadzona jest w sposób profesjonalny, rzetelny oraz terminowy. Zawsze dostępny dedykowany pracownik ze stosownym wyprzedzeniem przesyła informacje dotyczące podatków oraz składek ZUS. Biorąc po uwagę dotychczasową współpracę jest to firma godna polecenia.

  Hurtownia wielobranżowa ROCH
 • ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego Monika Kawalec obsługuje moją spółkę 4 lata. Dzięki tej współpracy mam pewność, że wszystkie sprawy księgowe mojej firmy załatwiane są w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. A co dla mnie równie ważne - atmosfera pracy zawsze jest spokojna i przyjacielska. Wiem, że zawsze mogę zwrócić się o pomoc w rozwiązaniu problemów biznesowych, również tych, które nie są bezpośrednio związane ze sprawami księgowymi. A dla mnie, jako dla młodego przedsiębiorcy, pomoc i rady doświadczonych osób, są bardzo cenne. Mam pełne zaufanie do wszystkich pracowników biura i z czystym sumieniem mogę polecić usługi ACCF każdej firmie.

  Agnieszka Siatka Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy
 • ACCF to moje pierwsze i jedyne biuro od początku mojej firmy, czyli od 2007 roku. Pani Monika Kawalec z zespołem, dba o wszystkie moje dokumenty księgowe i chroni przed wszelkimi kontrolami skarbowymi. Polecam każdemu te profesjonalne biuro.

  Marcin Godlewski
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca bardzo miła, co nie wyklucza umiejętności wyegzekwowania wszelkich, niezbędnych dokumentów. Dzięki temu przez 5 lat działalności nie miałyśmy nigdy problemów z US i innymi "miłymi" instytucjami.

  Aneta Jewuła Magdalena Kostur Manufaktura S.C.
 • Polecamy Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego ACCF.

  Grape UP
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

KLIKNIJ!