POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego Monika Kawalec istnieje od 2006 r.

Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych uczelniach oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firmo różnych profilach działalności. Kładąc nacisk na profesjonalizm świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych klientów, dbamy o to aby pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości. Oferta naszego Biura skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie kadr i płac, księgowości, rachunkowości, finansów i doradztwa podatkowego zarówno dla przedsiębiorstw polskich jak i zagranicznych.

ACCF W LICZBACH

+

Zadowolonych klientów

+

Sporządzonych deklaracji

+

Lat na rynku

KLIENCI O NAS

 • Współpracę z Biurem rachunkowym Pani Moniki Kawalec rozpoczęliśmy ponad 6 lat temu. Biuro to jest prawdziwym partnerem dla naszej firmy, rozumiejącym nasze potrzeby oraz wspierającym nas w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych. Biuro rachunkowe stara się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pracownicy biura dysponują ogromnym, wieloletnim doświadczeniem, a biuro ciągle się rozwija poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby klientów. Posiada niezbędne kwalifikacje, oraz możliwości techniczne umożliwiające realizację zadań związanych z księgowością .Te cechy wyróżniają je na tle konkurencji. Po za tym Pani Monika to bezcenny fachowiec w swojej dziedzinie.

  fitnes Anna Wężyk FITNESSLAND
 • Współpraca z firmą: ACCF Monika Kawalec Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego została zapoczątkowana w 2008 w zakresie prowadzenia księgowości oraz kadr dla grupy firm Roch. Obsługa biura prowadzona jest w sposób profesjonalny, rzetelny oraz terminowy. Zawsze dostępny dedykowany pracownik ze stosownym wyprzedzeniem przesyła informacje dotyczące podatków oraz składek ZUS. Biorąc po uwagę dotychczasową współpracę jest to firma godna polecenia.

  rroch_logo Hurtownia wielobranżowa ROCH
 • ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego Monika Kawalec obsługuje moją spółkę 4 lata. Dzięki tej współpracy mam pewność, że wszystkie sprawy księgowe mojej firmy załatwiane są w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. A co dla mnie równie ważne - atmosfera pracy zawsze jest spokojna i przyjacielska. Wiem, że zawsze mogę zwrócić się o pomoc w rozwiązaniu problemów biznesowych, również tych, które nie są bezpośrednio związane ze sprawami księgowymi. A dla mnie, jako dla młodego przedsiębiorcy, pomoc i rady doświadczonych osób, są bardzo cenne. Mam pełne zaufanie do wszystkich pracowników biura i z czystym sumieniem mogę polecić usługi ACCF każdej firmie.

  mailing_ico_72 Agnieszka Siatka Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy
 • ACCF to moje pierwsze i jedyne biuro od początku mojej firmy, czyli od 2007 roku. Pani Monika Kawalec z zespołem, dba o wszystkie moje dokumenty księgowe i chroni przed wszelkimi kontrolami skarbowymi. Polecam każdemu te profesjonalne biuro.

  mg Marcin Godlewski
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca bardzo miła, co nie wyklucza umiejętności wyegzekwowania wszelkich, niezbędnych dokumentów. Dzięki temu przez 5 lat działalności nie miałyśmy nigdy problemów z US i innymi "miłymi" instytucjami.

  CU_logo Aneta Jewuła Magdalena Kostur Manufaktura S.C.
 • Polecamy Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego ACCF.

  grapeup2 Grape UP
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

KLIKNIJ!
Ładowanie